Mérkőzések

2021-2022

Mérkőzés

Bajnokság

Időpont

Eredmény

Kállósemjéni SZSE – Acélváros Kézilabda Klub

Újvárosi Városi Sportcsarnok Újfehértó, Vasvári P. utca 15.

ifjúsági férfi

2021.09.18. – 16:00

35 – 10

Kállósemjéni SZSE – Acélváros Kézilabda Klub

Újvárosi Városi Sportcsarnok Újfehértó, Vasvári P. utca 15.

NBII felnőtt férfi

2021.09.18. – 18:00

27 – 18

Acélváros Kézilabda Klub – Enjoy Robotics Fehérgyarmati VSE

Herman Gimnázium Sportcsarnok Miskolc, Tizeshonvéd utca 21.

ifjúsági férfi

2021.09.25. – 16:30

16 – 63

Acélváros Kézilabda Klub – Enjoy Robotics Fehérgyarmati VSE

Herman Gimnázium Sportcsarnok Miskolc, Tizeshonvéd utca 21.

NBII felnőtt férfi

2021.09.25. – 18:30

42 – 34

NYBSC-TVP – Acélváros Kézilabda Klub

Városi Sportcsarnok Mátészalka, Kazinczy út 6.

Ifjúsági férfi

2021.10.02. – 16:00

27 – 27

NYBSC-TVP – Acélváros Kézilabda Klub

Városi Sportcsarnok Mátészalka, Kazinczy út 6.

NBII felnőtt férfi

2021.10.02. – 18:00

31 – 27

Acélváros Kézilabda Klub – Bőcs KSC-MISI 

Herman Gimnázium Sportcsarnok Miskolc, Tizeshonvéd utca 21.

ifjúsági férfi

2021.10.09. – 16:00

27 – 31

Hajdúnánás FKK – Acélváros Kézilabda Klub

Somorjai László Sportcsarnok Hajdúnánás, Irányi utca 3.

NBII felnőtt férfi

2021.10.16. – 15:00

31 – 37

Hajdúnánás FKK – Acélváros Kézilabda Klub

Somorjai László Sportcsarnok Hajdúnánás, Irányi utca 3.

Ifjúsági férfi

2021.10.16. – 17:00

45 – 29

Acélváros Kézilabda Klub – Hajdúböszörményi TE

Herman Gimnázium Sportcsarnok Miskolc, Tizeshonvéd utca 21.

ifjúsági férfi

2021.10.24. – 16:00

29 – 37

Acélváros Kézilabda Klub – Hajdúböszörményi TE

Herman Gimnázium Sportcsarnok Miskolc, Tizeshonvéd utca 21.

NBII felnőtt férfi

2021.10.24. – 18:00

29 – 23

Nádudvari ASK – Acélváros Kézilabda Klub

Városi Sportház Hajdúszoboszló, Rákóczi utca 44.

Ifjúsági férfi

2021.10.30. – 16:00

35 – 22

Nádudvari ASK – Acélváros Kézilabda Klub

Városi Sportház Hajdúszoboszló, Rákóczi utca 44.

NBII felnőtt férfi

2021.10.30. – 18:00

24 – 32

Borsod Sport Klub – Acélváros Kézilabda Klub

Sportcsarnok Alsózsolca, Ilona u. 4.

Ifjúsági férfi

2021.11.19. – 16:30

37 – 22

Acélváros Kézilabda Klub – Szalézi DSE Kazincbarcika

Herman Gimnázium Sportcsarnok Miskolc, Tizeshonvéd utca 21.

ifjúsági férfi

2021.11.13. – 16:30

30 – 39

Acélváros Kézilabda Klub – Kazincbarcikai KSE

Herman Gimnázium Sportcsarnok Miskolc, Tizeshonvéd utca 21.

NBII felnőtt férfi

2021.11.13. – 18:30

33 – 24

DEAC II – Acélváros Kézilabda Klub

Agrártudományi Egy. Spcs. Debrecen, Böszörményi út 138.

NBII felnőtt férfi

2021.11.20. – 16:00

42 – 27

Acélváros Kézilabda Klub – Kisvárda KC

Herman Gimnázium Sportcsarnok Miskolc, Tizeshonvéd utca 21.

ifjúsági férfi

2021.11.27. – 16:00

22 – 38

Acélváros Kézilabda Klub – Kisvárda KC

Herman Gimnázium Sportcsarnok Miskolc, Tizeshonvéd utca 21.

NBII felnőtt férfi

2021.11.27. – 18:00

29 – 26

Tiszavasvári SE – Acélváros Kézilabda Klub

Somorjai László Sportcsarnok Hajdúnánás, Irányi utca 3.

Ifjúsági férfi

2021.12.04. – 16:00

25 – 21

Tiszavasvári SE – Acélváros Kézilabda Klub

Somorjai László Sportcsarnok Hajdúnánás, Irányi utca 3.

NBII felnőtt férfi

2021.12.04. – 18:00

30 – 34

Acélváros Kézilabda Klub – Berettyó MSE

Rendezvények Háza Felsőzsolca, Sport utca 1.

ifjúsági férfi

2022.02.05. – 16:00

27 – 31

Acélváros Kézilabda Klub – Berettyó MSE

Rendezvények Háza Felsőzsolca, Sport utca 1.

NBII felnőtt férfi

2022.02.05. – 18:00

29 – 25

Acélváros Kézilabda Klub – Kállósemjéni SZSE

Herman Gimnázium Sportcsarnok Miskolc, Tizeshonvéd utca 21.

ifjúsági férfi

2022.02.19. – 18:00

22 – 39

Acélváros Kézilabda Klub – Kállósemjéni SZSE

Herman Gimnázium Sportcsarnok Miskolc, Tizeshonvéd utca 21.

NBII felnőtt férfi

2022.02.19. – 18:00

39 – 27

Acélváros Kézilabda Klub – Nyírbátori BSC-TVP

Herman Gimnázium Sportcsarnok Miskolc, Tizeshonvéd utca 21.

ifjúsági férfi

2022.03.05. – 16:00

22 – 28

Acélváros Kézilabda Klub – Nyírbátori BSC-TVP

Herman Gimnázium Sportcsarnok Miskolc, Tizeshonvéd utca 21.

NBII felnőtt férfi

2022.03.05. – 18:00

29 – 27

Acélváros Kézilabda Klub – Hajdúnánás FKK

Herman Gimnázium Sportcsarnok Miskolc, Tizeshonvéd utca 21.

ifjúsági férfi

2022.03.12. – 16:00

34 – 31

Acélváros Kézilabda Klub – Hajdúnánás FKK

Herman Gimnázium Sportcsarnok Miskolc, Tizeshonvéd utca 21.

NBII felnőtt férfi

2022.03.12. – 18:00

30 – 23

Bőcs KSC-MISI – Acélváros Kézilabda Klub

Sportcsarnok Bőcs, Delta köz

ifjúsági férfi

2022.03.24. – 17:00

31 – 22

Hajdúböszörményi TE – Acélváros Kézilabda Klub

Városi Sportcsarnok Hajdúböszörmény, Vásár tér 27.

ifjúsági férfi

2022.03.27. – 16:00

40 – 16

Hajdúböszörményi TE – Acélváros Kézilabda Klub

Városi Sportcsarnok Hajdúböszörmény, Vásár tér 27.

NBII felnőtt férfi

2022.03.27. – 18:00

21 – 29

Acélváros Kézilabda Klub – ASK Hajdúszoboszló

Herman Gimnázium Sportcsarnok Miskolc, Tizeshonvéd utca 21.

ifjúsági férfi

2022.04.02. – 16:00

31 – 41

Acélváros Kézilabda Klub – OPUS Tigáz Hajdúszoboszló

Herman Gimnázium Sportcsarnok Miskolc, Tizeshonvéd utca 21.

ifjúsági férfi

2022.04.02. – 16:00

28 – 28

Szalézi DSE Kazincbarcika – Acélváros Kézilabda Klub

Don Bosco Szalézi Sportcsarnok Kazincbarcika, Szent Erzsébet sétány 2.

ifjúsági férfi

2022.04.08. – 16:00

36 – 22

Kazincbarikai KSE – Acélváros Kézilabda Klub

Don Bosco Szalézi Sportcsarnok Kazincbarcika, Szent Erzsébet sétány 2.

NBII felnőtt férfi

2022.04.09. – 18:00

31 – 35

Acélváros Kézilabda Klub – Borsod Sport Klub Miskolc

Herman Gimnázium Sportcsarnok Miskolc, Tizeshonvéd utca 21.

ifjúsági férfi

2022.04.23. – 16:00

27 – 50

Acélváros Kézilabda Klub – DEAC II.

Herman Gimnázium Sportcsarnok Miskolc, Tizeshonvéd utca 21.

NBII felnőtt férfi

2022.04.23. – 18:00

30 – 40

Kisvárdai KC – Acélváros Kézilabda Klub

Városi Sportcsarnok Kisvárda, Flórián tér 6.

ifjúsági férfi

2022.04.30. – 16:00

39 – 30

Kisvárdai KC – Acélváros Kézilabda Klub

Városi Sportcsarnok Kisvárda, Flórián tér 6.

NBII felnőtt férfi

2022.04.30. – 18:00

28 – 35

Acélváros Kézilabda Klub – Tiszavasvári SE

Herman Gimnázium Sportcsarnok Miskolc, Tizeshonvéd utca 21.

ifjúsági férfi

2022.05.14. – 16:00

34 – 34

Acélváros Kézilabda Klub – Tiszavasvári SE

Herman Gimnázium Sportcsarnok Miskolc, Tizeshonvéd utca 21.

NBII felnőtt férfi

2022.05.14. – 18:00

25 – 30

Berettyó MSE – Acélváros Kézilabda Klub

Kabos Endre Sportcsarnok. Berettyóújfalu, Lehel utca 1.

ifjúsági férfi

2022.05.21. – 16:00

36 – 26

Berettyó MSE – Acélváros Kézilabda Klub

Kabos Endre Sportcsarnok. Berettyóújfalu, Lehel utca 1.

NBII felnőtt férfi

2022.05.21. – 18:00

30 – 35

Enjoy Robotics Fehérgyarmat – Acélváros Kézilabda Klub

Városi Sportcsarnok Fehérgyarmat, Iskola köz 2.

ifjúsági férfi

2022.05.28. – 16:00

46 – 31

Enjoy Robotics Fehérgyarmat – Acélváros Kézilabda Klub

Városi Sportcsarnok Fehérgyarmat, Iskola köz 2.

NBII felnőtt férfi

2022.05.28. – 18:00

32 – 30